UPOZORNĚNÍ

Zrušte, prosím trvalé příkazy k platbě školného pro měsíc srpen 2020 (stále nám chodí platby).

Také děti, které budou od 1.září 2020 předškoláci a děti s odkladem školní docházky, již nebudou od září platit – je potřeba zrušit trvalé příkazy.

Informace k výši příspěvku na vzdělávání dítěte od šk. r. 2020/2021

Výše příspěvku od září 2020 je 400,- Kč.

Informace k příspěvku rodičů za vzdělávání dítěte v době uzavření MŠ

Za březen - 150,- Kč

Za duben -     0,- Kč

Za květen -   79,- Kč

Všem, kteří zaplatili v těchto měsících trvalým příkazem příspěvek ve výši 300,- Kč, bude provedeno vyúčtování takto:

• Dětem, které budou od 1.9. 2020, ,, předškoláci" (nehradí příspěvek) - budou peníze vráceny v měsíci září 2020 výdajovým dokladem. Jedná se o částku:

Za březen - 150,-Kč

Za duben -  300,- Kč

Za květen - 221,- Kč

Celkem 671,- Kč.

• Přeplatky budou po odečtení prázdnin vráceny na výdajový doklad osobně u paní učitelek ve třídách. Rodiče dětí, které od září nebudou předškoláci, si upraví trvalé příkazy - upozorňujeme, že od září 2020 je výše příspěvku 400,-Kč. Rodičům dětí, které od září budou předškoláci (neplatí v šk. 2020/2021), budou peníze vráceny v hotovosti. Veškeré údaje k platbám a vratkám budou mít u sebe paní učitelky a podají Vám další informace.

Prázdninový provoz MŠ:

SCHŮZKA PRO RODIČE NOVĚ PŘIJATÝCH DĚTÍ: Domašov u Šternberka

Mateřská škola Sídliště bude v provozu od 1.7. - 31.7. 2020.

- provoz pouze pro děti rodičů zaměstnaných a jen v nutných    případech

- provoz pro děti MŠ Duha Staré Zubří

- prázdninová docházka bude předem zjišťována individuálně    u rodičů oproti podpisu

Mateřská škola bude uzavřena od 1.8. - 31.8. 2020. V této době mohou přihlásit rodiče své dítě do MŠ Duha Staré Zubří.

- provoz pouze pro děti rodičů zaměstnaných a jen v nutných    případech