Vyhlášení výběrové řízení – učitelka v MŠ

MŠ při ZŠ Koperníkova Třinec

Vyhlašuji výběrové řízení na pracovní pozici učitelka v MŠ Zubří, Sídliště 6.května 1109, okres Vsetín.

Požadujeme odbornou kvalifikaci podle zákona č.563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících ( střední pedagogická škola výhodou) a praxi min. 2 roky. Nástup k 1.9.2021, pracovní úvazek plný, 9. platová třída.

Žádosti zasílejte na adresu školy: MŠ Zubří, Sídliště 6.května 1109  756 54 nebo na e-mail: mat.skola.zubri@seznam.cz do 21.6.2021

Bližší informace na tel. 733332053.

K žádosti doložte kopii: odpovídající pedagogické vzdělání a přehled o dosavadní praxi. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který se uskuteční dne 23.6.2021 od 8:30 v MŠ Zubří , Sídliště 6.května 1109

Hana Kučerková, ředitelka školy

Milí rodiče!

Od srpna 2021 má naše mateřská škola nový účet – pro školné i platbu obědů. Prosím, zrušte si k poslednímu dni v měsíci červen své platby. Více informací k novému účtu zveřejníme na web stránkách školy.

Děti, které odcházejí do ZŠ a v srpnu do MŠ budou docházet, dostanou platbu za obědy za srpen složenkou.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem hezké a pohodové prázdniny!

________________________________________________________________________

OZNÁMENÍ O PROVOZU MŠ V DOBĚ PRÁZDNIN

Pravidla soutěže časopisu Sluníčko "Duhové ovečky" | Ábíčko.cz

Dle schválení Rady Města Zubří oznamujeme, že provoz naší mateřské školy bude, v době hlavních prázdnin, upraven takto:

MŠ Zubří, Sídliště 6.května 1109 bude uzavřena od 1.7. do 31.7.2021

V této době mohou zákonní zástupci přihlásit své dítě do MŠ DUHA Staré Zubří ( tím bude celý měsíc zajištěn provoz pro naše přihlášené děti).

Zájemci o umístnění dítěte do MŠ DUHA Staré Zubří – nahlaste děti u svých paní učitelek ve třídě, ať můžeme na přihlášky zkopírovat potvrzení očkování od lékaře. Přihlášky odevzdávejte nejpozději do 12.června 2021 paní ředitelce MŠ DUHA Staré Zubří.

MŠ Zubří, Sídliště 6.května 1109 bude v provozu od 2.8.2021 ( současně i pro přihlášené děti z MŠ DUHA Staré Zubří)

Po celou dobu hlavních prázdnin je tedy zajištěn ve školkách provoz.