Opatření Covid - 19

V případě uzavření třídy z důvodu karantény máte nárok na ošetřovné.

Bližší informace naleznete na stránkách ČSSZ ZDE. Zde také naleznete on-line formulář, který si vyplňte. Do názvu organizace ve formuláři uvádějte Mateřská škola Sídlistě 6. Května 1109, Zubří, příspěvková organizace. Termíny uzavření viz. tabulka níže . Do názvu orgánu uveďte KHS Zlín a důvod uzavření karanténa.

Vyplněný formulář si můžete přinést orazit buď osobně do ředitelny MŠ (v pracovní dny od 10-11h) nebo po telefonické domluvě s paní ředitelkou: 732 887 991

Aktuálně uzavřené třídy:
 Čmeláčci                                                    5.-12.1.2022

Termíny karantény se mohou měnit dle posledního kontaktu s pozitivní osobou. Prosím sledujte web stránky školy - aktuality.

Karanténa může být ukončena následujícím způsobem:

• po minimálně 7 dnech v případě negativního výsledku testu, který Vaše dítě absolvovalo 5.-7.den od posledního kontaktu a pokud nemá zdravotní obtíže

• po 14 dnech v případě, že Vaše dítě neabsolvovalo PCR test.

___________________________________________________________________________________________________________________

Informace k plavání

• Na plavání jezdí děti od 1.2. 2022 každé úterý a středu po obědě, návrat na odpolední svačinu okolo 14 hodiny. Jezdí se soukromou autobusovou dopravou.
  • Děti absolvují 10 lekcí  (v době jarních prázdnin se nejezdí).
  • Cena za dítě 540,- Kč + autobus (částka se vybere později).

Prosím 540,- odevzdejte paní učitelkám ve třídách – částka je nevratná.

• S sebou: baťůžek, plavky, ručník, pití, čepice, holčičky (hřeben + gumička).

! Nové číslo účtu MŠ - platí pro školné i obědy:

123-4766260277/0100

____________________________________________

Prosíme o dodržování těchto zásad:

- nosit respirátor ve vnitřních prostorech školy

- v MŠ se zdržovat jen nezbytně nutnou dobu

- pravidelně si desinfikovat ruce

- do MŠ patří pouze zdravé děti!

Soubor doporučení pro školy a školská zařízení (Covid) - 2021/2022