Leden 2023

3. 1. 2023

Všem rodičům i dětem přejeme hezký nový rok, v novém roce spoustu lásky, štěstí a hlavně zdraví!

Středa 4. 1. 2023 - Divadlo Smíšek - cena: 50 Kč, pohádka: "Jak Honza neuměl do pěti napočítat"

Pondělí 9. 1. - návštěva zuberského kostela v dopoledních hodinách

9. 1. - 13. 1. 2023 - lyžářský kurz pro přihlášené předškolní děti, kurz bude probíhat v odpoledních hodinách od 12:00 - 16:00 hodin.

Turistická procházka do Březovce - "Jak se staráme o zvířátka?" - krmení lesní zvěře, povídání o lesních zvířátkách - přesnější datum upřesníme na nástěnce v šatně dle počasí.

Úterý 17. 1. - Beseda v knihovně - povídání o knihách, o zimě, zimních sportech, o pohádkách...

Středa 1. 2. - 1. lekce plaveckého kurzu pro přihlášené předškolní děti.

SOKOLOVNA - cvičení v sokolovně upřesníme na informativní nástěnce v šatně. S sebou: batůžek, pití, sportovní oblečení + sportovní obuv.